: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
09-08-2007 | Jedyna taka Panorama !!

Kochani, tym razem chcielibyśmy zaproponować Wam coś wyjątkowego - mały rekonesansik nowej restauracji Panorama, mieszczącej się na XVI piętrze drapacza chmur - sławnego Zieleniaka !!! Już po wejściu wszystko staje się jasne - nazwa obiektu nie jest przypadkowa !!! Otóż zasiadając przy stolikach znajdujących się tuż obok okien widać piękną panoramę gdańska !!! Trzeba przyznać, że widok jest naprawdę bardzo imponujący - konsumując posiłek trzeba uważać, aby przez przypadek nie zjeść dekoracji znajdującej się na talerzu, gdyż głowy gości skierowane są głównie w stronę okien. Naprawdę, Panorama robi niesamowite wrażenie, które na długo Was nie opuści !!!

Skoro miejsce jest tak wyjątkowe, to ceny zapewne są bardzo wysokie - otóż nic bardziej mylnego !! Ceny zestawów obiadowych zaczynają się od 14 zł i są pyszne i ślicznie podane !!! Nie wspominając już o zupach i deserach - tanie i bardzo smaczne !!!

Ale Panorama oprócz serwowania wszelkich smakowitości zajmuje się także organizacją imprez okolicznościowych - weselnych, komunijnych, urodzin, imienin, wieczorów panieńskich, kawalerskich itd. Piękna Panorama (ta za oknem i ta w obiekcie) sprzyja spotkaniom, rozmowom, integracjom oraz nauce. Dzięki jej wszechstronności można zorganizować tu zarówno spotkanie biznesowe, szkolenie pracowników, zabawę integracyjną, wieczorne szaleństwo czy też romantyczną kolację przy świecach.

Polecamy - z czystym sumieniem i z całego serca !!!

Jedyna taka PANORAMA w trójmieście !!!

-----------------------------------------------------------------------------------------
Resturacja PANORAMA
Gdańsk-centrum
ul. Wały Piastowskie 1
XVI piętro

Godziny otwarcia - 08:00 - 17:00
-----------------------------------------------------------------------------------------

Ekipa vortalu Nocny Gdańsk
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone