: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
06-08-2007 | Miasto Aniołów w sidłach piątkowej nocy !!

Yo, body-shakerzzz !! Ostatni piątek w Mieście Aniołów był odskocznią od codziennej pracy nie tylko dla partyzantów, ale także ekipy vortalu Nocny Gdańsk :) Na Chmielnej strasse zjawiliśmy się w 8-mioosobowej grupce już o godz. 20:00. Popijąc złocisty napój Bogów wylewaliśmy swoje "gorzkie żale", czekając na ten kulminacyjny moment - bo ja tańczyć chcę !! :) Z godziny na godzinę parkiet zapełniał się coraz większą ilością imprezowiczów, co początkowo wydawało się nierealne - tłumy zaczęły się schodzić grubo po 23:00 !!

Pozdro dla wszystkich imprezujących z nami, zapodającego muzykę DJ Romeo, a także wszystkich tych uwiecznionych na fotkach !!

Zapraszamy na zjazd do naszej nocnej fotogalerii !!    

Do zobaczenia !!

-----------------------------------------------------------------------------------------
UWAGA !! Przypominamy iż 9 Sierpnia (Czwartek) będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie - 1 URODZINY DISCO POLO W MIEŚCIE ANIOŁÓW !! Tak, tak - to już rok od momentu gdy na muzycznej scenie klubu Miasto Aniołów wystąpił pierwszy zespół nurtu disco-polo!! Muzyka niegdyś wyszydzana i poddana zmasowanej krytyce dzisiaj przeżywa swój rekonesans i gromadzi tłumy !! Aby uczcić te nieprawdopodobne zjawisko zapraszamy wszystkich na urodziny, które uświetni swoim występem grupa Megadance - twórcy m.in. takich hitów jak "W dyskotece"!!!

Zapraszamy na urodzinowe POLOwanie !!

Wstęp od 21 lat!

Selekcja ma prawo odmówić wstępu do lokalu bez podania przyczyny. Nie wpuszczamy ludzi w swetrach w paski, bluzach z kapturem, dresach.

Grey & Sylana
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone