: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
30-07-2007 | Blue Star - odjechany mix imprezowy !!

Howdy, partyzants !!! W ostatnią Sobotę całe Dzierżążno zadrżało w posadach !!! Wszystko za sprawą odjechanego mix'u muzycznego, który zapodawał niezastąpiony duet w osobach Bartka Latawskiego i Dominika Gawędzkiego !!! Było wszystkiego po trochu - i coś dla fanów lżejszych brzmień i tych mocniejszych :) Jak się bawiono tej nocy ??? Wszystko znajdziecie w fotogalerii !!! :)

Reszta fotek tradycyjnie pod linkiem:
www.videotom.kartuzy.info/B13/index.html

Życzymy mocnych wrażeń !!! :)

-----------------------------------------------------------------------------------------

A teraz UWAGA, UWAGA !!! Jeśli ktokolwiek myślał że wraz z półmetkiem Wakacji nadchodzi kres atrakcji w klubie Blue Star - śpieszymy się wyprowadzić go z błędu !!! Już w najbliższą Sobotę 4 Sierpnia na scenie wystąpi zespół ZIBO !!! Oto kilka kart z historii owej formacji:

Przygoda ZIBO z muzyką narodziła się kilka lat temu od komponowania pierwszych dźwięków na instrumentach klawiszowych - w ten sposób doszło do założenia zespołu. Debiutancka CD została wydana w 2000 roku. Utwory znajdujące się na tym materiale utrzymane są w stylu disco – dance. Piosenki promujące debiutancki materiał to m.in. „Jesteś tylko moja”, „Rozpalasz mnie”. W 2001 roku zespół wydał kolejny materiał. Promowany był przebojami takimi jak: „Cioa Italia”, „Biały Miś”, „Miła moja”. Są to przeboje chodnikowe lat 90-tych, zrealizowane w nowych aranżacjach, miłych, przyjemnych dla ucha odbiorcy.

W skład zespołu Zibo wchodzą: wokalista i jednocześnie przedstawiciel grupy Paweł Chmielewski, klawisze Michał Aleksowicz vel. Virus oraz tancerka. Paweł Chmielewski na swoim koncie posiada liczne koncerty z takimi wykonawcami polskiej sceny estradowej jak: TOP ONE, BOBI, SKANER oraz inni. Zajmuje się również kompozycją i realizacją nagrań dla różnych wykonawców, zaś obecnie ściśle współpracuje z wytwórnią muzyczną CAMEY RECORDS z siedzibą w Piasecznie.

A więc Kochani - 4 Sierpnia widzimy się wszyscy w klubie Blue Star !!!

Zapraszamy serdecznie w imieniu ekipy Czas na Show oraz swoim własnym !!!

BĘDZIE SIĘ DZIAŁO !!!

Nocna Ekipa Blue
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone