: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
18-07-2007 | Soda Cafe - wspomnienia z Ibizy (fotki + video!)

13 Lipca w Piątek w Soda Cafe był szczęśliwy dla wszystkich klubowiczów, wbrew znanym przesądom !!! Otóż tego dnia miejsce to zamieniło się w imprezową Ibizę, na której smutek był totalnie obcym zjawiskiem :) Były więc wianki, kolorowe drinki, odjechana muzyka, która zamilkła dopiero nad późnym ranem... :) O wyjątkowy nastrój imprezy zadbał DJ Kedar, który wybierał takie kawałki, aby zjawisko powszechnie znane jako "bezruchdance" nie miało miejsca !!! :)

No i rzecz chyba najważniejsza i warta odnotowania - swoją obecnością na Chmielnej 103/104 zaszczyciła nas żywa legenda klubu Soda Cafe - Łukasz, znany przystojniak z programu Big Brother w TVN, który zasłynął m.in. nietuzinkową kąpielą w Jacuzzi (foto no 17). I w tym miejscu mamy dla Was nie lada niespodziankę !!! Specjalnie dla czytelników vortalu Nocny Gdańsk, Łukasz oraz Ewa (szefowa Soda Cafe) zapraszają wszystkich poprzez interaktywny przekaz na mega imprezkę 17 Sierpnia w Piątek !!!

KLIKNIJ TUTAJ ABY ZOBACZYĆ TEN FILM!!!

Do zobaczenia wkrótce w Soda Cafe !!!

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone