: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
11-07-2007 | Z wizytą w Eldorado !!

Tym razem Kochani chcielibyśmy zaprosić Was do fotogalerii z zaprzyjaźnionego studia urody, mieszczącego się w hotelu Novotel Marina. Ponieważ sezon imprezowy jest w pełnym rozkwicie jest to najlepszy moment na to, aby pomyśleć o zmianie fryzury, czy też oddaniu się pewnym "zabiegom" upiększającym, na które wcześniej po prostu nie mieliśmy czasu... :)

W Studiu Urody Eldorado zjawiliśmy się ponad 3 miesiące temu na zaproszenie właścicielki pani Ewy (którą z tego miejsca oczywiście gorąco pozdrawiamy!). Z relacją z tego spotkania zwlekaliśmy tak długo, ponieważ nie otrzymaliśmy jeszcze wszystkich materiałów, które chcielibyśmy Wam zaprezentować - zrobimy to nieco później.

Studio Urody Eldorado oferuje szeroki wachlarz usług w zakresie fryzjerstwa - najmodniejsze techniki baleyage oraz styling headlines, a także zabiegi kosmetyczne. Pracujące tam Panie są bardzo miłe i są tam bez wątpienia z powołania :) Warto też wspomnieć iż Eldorado należy do prestiżowej grupy Salonów Expert w roku 2007. Tytuł ten otrzymują salony-partnerzy L'Oreal Professionnel, które dbają o wysoką jakość i profesjonalizm.

Zachęcamy Was wszystkich serdecznie do zapoznania się z ofertą tego studia - naprawdę warto !

Studio Urody Eldorado
Hotel Novotel Marina)
ul. Jelitkowska 20
Gdańsk

Ciąg dalszy nastąpi !!! Jeśli macie jakieś pytania odnośnie cen itp. - piszcie !!! Być może dla czytelników Nocnego Gdańska będą jakieś zniżki na wybrane usługi :)

Grey & Sylana
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone