: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
02-07-2007 | Modny facet kontrastowy

Modny mężczyzna ma w tym sezonie niezwykle szeroki wybór koszulek polo, T-shirtów i swetrów. Aby umiał z tego tygla z modą wyłowić rzeczy naprawdę ciekawe, podpowiadamy dwa hasła: kontrast i zabawa.

Tego lata zielone światło do zabawy kolorami i połączeniami - dobieramy kolory w zestawienia na jakie wcześniej żaden projektant by nie pozwolił. Współcześnie mężczyźni nie boją się eksperymentować nawet w kwestii bielizny.


Kolory tęczy
Tegoroczna moda jest niezwykle łaskawa dla miłośników zabawy kolorem. Modny mężczyzna ma do wyboru całą feerię barw: soczystą zieleń, słoneczną żółć, delikatny błękit, intensywną czerwień, nasycony turkus i królujący w tym sezonie pomarańcz. Reguła jest jedna – łączyć. I to łączyć z fantazją. Wszystkie chwyty są tu dozwolone, bowiem hasłem przewodnim letniej mody męskiej jest kontrast. Im mocniejszy – tym modniejszy. Nawet sweter, czy T-shirt w jakimś klasycznym odcieniu – koniecznie musi być przełamany jakimś choćby najdrobniejszym wzorem, czy aplikacją w kontrastującym kolorze.

Głównym trendem kolorystycznym jest kontrast, co oznacza, że modne będą także paski. I faktycznie – projektanci je pokochali. Od pasów, pasków i paseczków aż roi się w najnowszej kolekcji garniturów firmy Digel. Wśród modeli marki Pelo także królują paski – pionowe, poziome, pojedyncze oraz całe kombinacje prążków: żółtych, pomarańczowych, czerwonych, oliwkowych, błękitnych, granatowych, czy białych. Wiele dzianin ma niestandardowe ozdobne przeszycia, czy szwy biegnące na powierzchni materiału.Źródło: http://www.digel.com.pl

Sylana
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone