: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
02-07-2007 | Kabaret Ewan - wakacyjne kuszenie !!

-----------------------------------------------------------------------------------------
UWAGA !! Niektóre zdjęcia zawierają treści erotyczne, dlatego prosimy osoby poniżej 18 roku życia o opuszczenie tej fotorelacji !!
-----------------------------------------------------------------------------------------

Kabaret Ewan to bez wątpienia pokusa dla ciała i ducha !! Każdy znajdzie tutaj coś dla Ciebie - wyjątkowa muzyka, dopasowana do wystroju w stylu Moulin Rouge, cykliczne imprezy, zmysłowe tancerki...

Ostatnia Sobota upłynęła tematycznie, a więc i muzycznie. Swój dorobek zaprezentowało tym razem Trójmiejskie Trio Klezmerskie. Podczas koncertu zespołu, w którego w skład wchodzą Panowie: Paweł Nowak – akordeon, Tomek Siarkiewicz – skrzypce, Darek Gutomski – kontrabas, można było usłyszeć muzykę klezmerską, bałkańską, folk słowiański, walce francuskie oraz tanga argentyńskie. Muzyka nie była co prawda okraszona wokalem, ale jakże odmienna od tej "łupanki", jakie serwują nam różne masmedia.

O wyjątkowych walorach Kabaretu Ewan przekonał się m.in. Marcin G. (foto nr 41) oraz jego liczni znajomi, którzy w ten wieczór żegnali hucznie jego stan kawalerski (foto nr 34-41). Warto przypomnieć Kochani, że to miejsce jest WYMARZONE na tego typu imprezy !!! Zresztą... zobaczcie fotki i przekonajcie się sami !!!

TAKIE WIECZORY TYLKO NA TKACKIEJ 27/28 !!! :)

p.s. Serdeczne pokłony dla naszego kolegi Piotra Kowalskiego za fotki od nr 44-70 !!!    

-----------------------------------------------------------------------------------------
UWAGA !!! W najbliższy sobotni wieczór w Kabarecie Ewan będzie gorąco niezależnie od panującej na zewnątrz aury !!! Zapraszamy wszystkich serdecznie na Bikini Party - imprezę tematyczną dla tych co kochają słońce, plaże oraz piękne kobiety !!! W takiej scenerii zobaczycie opalające się dziewczyny na dzikich tropikalnych plażach, zwariowane programy taneczne i inne atrakcje !!!. Kabaret Ewan gwarantuje doskonałą zabawę w rytmach wakacyjnej muzyki. Pierwsi goście otrzymają darmowego egzotycznego drinka !!!

07.07.2007 (Sobota)
start o godz. 22:00

Kabaret Ewan
Gdańsk ul. Tkacka 27/28

Wstęp 15 zł

4ever young
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone