: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
19-06-2007 | Kabaret Ewan - coś dla oka i ucha !!

-----------------------------------------------------------------------------------------
UWAGA !! Niektóre zdjęcia zawierają treści erotyczne, dlatego prosimy osoby poniżej 18 roku życia o opuszczenie tej fotorelacji !!
-----------------------------------------------------------------------------------------

No i kolejna gorrrąca wizyta na Tkackiej już za nami !! Tym razem na scenie Kabaretu Ewan wystąpił Piotr Łuba, jedna z najbardziej niezwykłych postaci wybrzeżowej sceny muzycznej wespół z ekipą Blues Rockers !! Piotr Łuba jest jedną z najbardziej niezwykłych postaci wybrzeżowej sceny muzycznej. Miłośnik bluesa i rocka, odwołujący się do szerokiego spektrum znakomitych wzorów (The Beatles, Elvis Costello, R.Davies, S.Robinson, D.Bowie), znany jest z prezentacji niezwykłego scenicznego image’u artysty-buntownika, poruszającego się w trójkącie "sex, drugs, rock & roll". Jego sceniczna prezentacja nikogo nie pozostawia obojętnym: jest albo wynoszony na najwyższy piedestał, albo całkowicie odrzucany. Jego image i ostry rhythm and blues to mieszanka mocno wybuchowa. Naprawdę warto przy następnej wizycie zespołu wybrać się na Tkacką 27/28 i posłuchać Piotra na żywo !!

Tradycyjnie przesyłamy serdeczne pozdrowienia dla Piotra Kowalskiego za support w postaci fotek od nr 49 do 99 !!

-----------------------------------------------------------------------------------------

UWAGA !!! W najbliższy sobotni wieczór w Kabarecie Ewan wystąpi Liliana Inch. Liliana Incz, córka chińskiego trębacza mieszkającego przed laty w Trójmieście, odziedziczyła po ojcu zainteresowanie muzyką rozrywkową, jazzem, gospel i soul. W swojej karierze wokalistki wskazuje na znaczący fragment, jakim była owocna współpraca ze znakomitym polskim saksofonistą jazzowym , zamieszkałym od lat w Austrii Leszkiem Żądło. Obecnie rzadko znajduje czas na występy, gdyż koncentruje się na pracy pedagogicznej: uczy śpiewu, prowadzi warsztaty teatralne i warsztaty „Speach czyli technika mówienia” Jest jedną z nielicznych w Polsce osób, posługującą się metodą SLS, wypromowaną przez Szkołę Setha Riggsa „SPEACH LEVEL SINGING”- specjalistyczną szkołę śpiewu solowego, uznaną za najlepszą i najbardziej prestiżową w Stanach Zjednoczonych.
Ponadto komponuje muzykę, pisze własne teksty, ale i opatruje swoimi tekstami znane standardy muzyki pop i jazzu. Okazjonalny skład Liliana Incz + 2 jest wynikiem współpracy z wybrzeżowymi muzykami – pianistą i krytykiem muzycznym Stanisławem Danielewiczem oraz basistą Olkiem Śliwą, muzykiem znanym głównie z udziału w legendarnej grupie jazz-rockowej „Baszta”, od lat występującym głównie za granicą. Repertuar zespołu wyrasta z fascynacji jazzowymi standardami, klasyką muzyki pop i jest stale uzupełniany o zaskakujące opracowania utworów, o których jakby się wydawało, wiemy już wszystko.


23.06.2007 (Sobota)
start o godz. 22:00

Kabaret Ewan
Gdańsk ul. Tkacka 27/28

Wstęp 15 zł

Night Vision
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone