: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
11-06-2007 | Ewan w weekendowej Transformacji !!

-----------------------------------------------------------------------------------------
UWAGA !! Niektóre zdjęcia zawierają treści erotyczne, dlatego prosimy osoby poniżej 18 roku życia o opuszczenie tej fotorelacji !!
-----------------------------------------------------------------------------------------

9 Czerwca (Sobota) w Kabarecie Ewan miała miejsce kolejna TRANSformacja !!! Wszyscy goście lokalu na Tkackiej mogli posłuchać nieco innej muzyki niż ta, która na co dzień serwowana jest nam w TV czy stacjach radiowych, po prostu - TOTALNY FRISTAJL !! Swoją obecnością tego wieczoru zaszczyli m.in. panowie z US MARINE CORPS (emblemat foto nr 11).   

A po koncercie... no cóż, stała część programu, dedykowana męskiej części publiczności :) Jaka ? Zapraszamy do fotogalerii obok !!

Korzystając z okazji przesyłamy serdeczne pozdrowienia dla Piotra Kowalskiego za support w postaci fotek od nr 34 do 55, a także dla Andrzeja Chorosza za nieustającą sympatię dla naszego vortalu :)

-----------------------------------------------------------------------------------------

UWAGA !!! Najbliższa Sobota (16 Maja) to świeży powiew na muzycznej scenie Kabaretu Ewan, na której wystąpią Piotr Łuba i Blues Rockers !!  

Wokalista Piotr Łuba jest jedną z najbardziej niezwykłych postaci wybrzeżowej sceny muzycznej. Miłośnik bluesa i rocka, odwołujący się do szerokiego spektrum znakomitych wzorów (The Beatles, Elvis Costello, R.Davies, S.Robinson, D.Bowie), znany jest z prezentacji niezwykłego scenicznego image’u artysty-buntownika, poruszającego się w trójkącie "sex, drugs, rock & roll". Piotr wychował się na kolekcji płyt bluesowych i rockowych, których nie chowa zazdrośnie przed innymi, lecz prezentuje je jako blues-rockowy DJ w klubach. Był liderem dwóch grup: Rada Andersona i Sopot. Obecnie, oprócz współpracy z okazjonalnie powoływanymi na imprezy Blues Rockers, prowadzi grupę pod znamiennym tytułem TKM. Sceniczna prezentacja Piotra nikogo nie pozostawia obojętnym: jest albo wynoszony na najwyższy piedestał, albo całkowicie odrzucany. Jego image i ostry rhythm and blues to mieszanka mocno wybuchowa.

O muzyczną stronę przedsięwzięcia pod nazwą Blues Rockers dba pianista i organista Stanisław Danielewicz, którego najbliższym współpracownikiem jest basista Janusz Gondek. Pozostali muzycy (gitarzysta i perkusista) dobierani są na indywidualnie na każdy koncert, w zależności od obranego przez wokalistę repertuaru.

Po koncercie tradycyjne pokazy rewiowe w wykonaniu tancerek Ewanu.

16.06.2007 (Sobota)
start o godz. 22:00

Kabaret Ewan
Gdańsk ul. Tkacka 27/28

Wstęp 15 zł

Walkerman & Co.
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone