: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
27-04-2007 | Liposukcja czyli tłuszczyk precz!

Z najnowszych donosów możemy się wywiedzieć o zbawiennym wpływie takiego zabiegu na sylwetkę i samopoczucie jednej z dość kontrowersyjnych ale jednak gwiazdy Britney Spears.
Pamiętając ją jeszcze sprzed kilku tygodni aż trudno uwierzyć że to ta sama dziewczyna (fotka obok), a jednak.

A czym jest liposukcja?  Zabiegiem chirurgicznym, którego celem jest usunięcie nadmiernie nagromadzonej tkanki tłuszczowej z niektórych okolic ciała, jak np. podbródek, brzuch, biodra, pośladki, uda lub inne części ciała. Zabieg liposukcji polega na odessaniu tłuszczu i przemodelowanie danej okolicy i odbywa się w kilku etapach. Pierwszy z nich polega na ostrzyknięciu tkanki tłuszczowej roztworem znieczulającym, kolejne to tunelizacja i eliminacja (odessanie) uszkodzonych w czasie zabiegu komórek tłuszczowych. W trakcie jednego zabiegu bezpiecznie można usunąć 3,5 litra tłuszczu.

Niestety koszt takiej metamorfozy jaką sprezentowała sobie Britney'ka jest jednak spory. W naszych, polskich realiach za liposukcję: brzuch, uda wewnętrzne, biodra i kolana zapłacimy łączne około 9000 PLN.

Sylana
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone