: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
25-04-2007 | Portret: David Beckham

Z encyklopedycznych info o Beckhamie wiemy, że nazywa się David Robert Joseph Beckham, urodził się 2 maja 1975 w Leytonstone w Londynie i sukces odniósł jako angielski piłkarz grający na pozycji prawego pomocnika. W reprezentacji Anglii rozegrał 94 mecze, w których zdobył 17 bramek. W latach 1992-2003 grał w Manchesterze United, a od 2003 w Realu Madryt. Od sierpnia 2007 przez pięć lat ma występować w lidze amerykańskiej, w zespole Los Angeles Galaxy, za co otrzyma astronomiczną kwotę 250 milionów dolarów.

Wiemy, że ma 182 cm[1] (5 stóp 11 ½ cali) wzrostu i jest mężem piosenkarki Victorii Beckham, z którą ma trzech synów: Brooklyna Josepha (ur. 4 marca 1999 w Marylebone, Londyn), Romeo Jamesa (ur. 2002 w Marylebone, Londyn), oraz Cruza Davida (ur. 2005, Madryt) oraz że jest Ambasadorem Dobrej Woli UNICEF.


Z news'ów na temat Davida wiemy, że wydał 40 tysięcy funtów z okazji 33. urodzin swojej żony Victorii. Zaskoczył Vicotrię zorganizowaną przez niego wycieczką do Paryża, na którą polecieli prywatnym odrzutowcem. Jeszcze bardziej gorrrące news'y donoszą, że w internecie krążą jego nagie zdjęcia ... (wrzutka jedno obok).

Sylana
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone