: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
16-02-2007 | Zmęczona a jednak wypoczęta ;o)

Jakie kosmetyki potrafią zniwelować skutki zmęczenia, widoczne na twarzy?

Na zmęczoną skórę najlepiej działa sen i wypoczynek, ale kiedy nie możemy sobie pozwolić na dłuższy relaks, dobrze sprawdzają się maseczki (mogą być również te „domowej roboty”, np. plastry zimnego ogórka lub schłodzone woreczki po herbacie, położone na oczy) i zabiegi poprawiające mikrokrążenie (masaż). Z kosmetyków kolorowych polecam bazę rozświetlającą pod pokład. Dzięki niej twarz będzie wyglądała świetliście. Jeśli natomiast mamy za sobą kilka zarwanych nocy, a skóra jest ziemista i zmęczona, najlepiej położyć na nią podkład o trochę cieplejszym kolorze niż ten, którego zwykle używamy. Można też nałożyć krem delikatnie brązujący albo samoopalacz do twarzy (Uwaga! Wybór produktu i marki jest bardzo ważny – w takich sytuacjach najlepiej sprawdzają się kosmetyki przetestowane wcześniej).

Wizażyści mają swoje triki, by skóra wyglądała na bardziej promienną. Oto niektóre z dobrych wskazówek. Przede wszystkim makijaż nie powinien być szary ani smutny. Gdy skóra twarzy nie jest w najlepszej formie, uratują nas świetliste cienie na powiekach. Świetliste nie znaczy jednak perłowe! Bardzo dobrze działa również delikatny brzoskwiniowo-różowy (albo pudrowo różowy) róż do policzków oraz błyszczyk w subtelnym odcieniu. W takich sytuacjach niezbędny jest również jeden zabieg - trzeba koniecznie rozjaśnić okolice pod oczami, używając jasnego korektora lub podkładu o bardzo lekkiej konsystencji. Pamiętajmy jednak, by nie przesadzić z ilością kosmetyków. Makijaż dodający skórze blasku nie może być ciężki i mocno kryjący, bo przyniesie odwrotny skutek.

Źródło: www.boutique.com.pl

Sylana
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone