: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
12-02-07 | Nagi Harry Potter !

Blisko 18-letni dziś Daniel Radcliffe zrywa ze znanym nam dobrze wizerunkiem dobrego i szlachetnego czarodzieja i daje dowód na to, że dojrzewa ....

Wkrótce w jednym z londyńskich teatrów Daniel Radcliffe zagra nastolatka z poważnymi problemami emocjonalnymi. Jego fanki są zachwycone - ich idol w niektórych scenach pojawi się na scenie... zupełnie nago.

Choć do premiery "Equusa" Petera Shaffera pozostały jeszcze dwa tygodnie, bilety są już wyprzedane. Nic dziwnego, skoro na internetowej stronie promującej spektakl Daniel Radcliffe prezentuje nagi tors i wtula się w ramiona roznegliżowanej aktorki. A hasło reklamowe brzmi "Nikt, kto interesuje się teatrem, nie może przegapić tej sztuki". Problem w tym, że mało kogo interesuje teatr, za to nagi Harry Potter - wszystkich.

Z pewnością zastrzeżenia będą mieli rodzice fanek Harry'ego Pottera, gdy ich dorastające pociechy zamienią niewinne plakaty małego czarodzieja na jego... akty. A że zamienią, to pewne - już teraz na internetowych forach dziewczyny zachwycają się metamorfozą Radcliffe'a. Choć samego Daniela nie interesuje burza, jaką wywołał swoimi zdjęciami. Dla niego najważniejsze jest, że może wystąpić w teatrze i stworzyć zupełnie coś nowego. Oderwać się od swojego dotychczasowego wizerunku.


Sylana
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone