: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
18-01-2007 | Dieta: 4 x nie ;o)

Po "DIECIE / 7-20 kg w 13 dni", dietka która wydaje się mniej "drastyczna" (choć pkt. 4 może być trudny do realizacji na imprezkach ;o).

Oto dieta "4 x NIE":

1. Nie przejadamy się. Nakładamy mniejsze porcje, atrakcyjnie rozkładamy je na talerzu. Owoce, chude mięso, nabiał i produkty pełnoziarniste to dla nas najlepszy wybór.

2. Nie objadamy się wieczorami. Rezygnujemy z dużych kolacji, które po całym dniu niejedzenia są "zabójcze" dla naszych figur. Wieczorem przemiana materii zwalnia tempo i dlatego zjadamy więcej!.

3. Nie głodujemy, bo wtedy organizm przestawia się na tryb awaryjny - gromadzi zapasy tłuszczu, "myśląc", że nastały ciężkie czasy.

4. Nie pijemy alkoholu. Alkohol bowiem traktowany jest przez organizam jako trucizna i po jego wypiciu (nawet małej ilości) nasza przemiana materii skupia się nie na tym co zostało zjedzone lecz na usuwaniu toksyn z organizmu. Wzrasta nam również poziom hormonu stresu (kortyzolu), sprawcy odkładania się tłuszczu w jamie brzusznej.


Źródło: www.polki.pl

Sylana
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone