: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
12-01-2007 | ABC o malowaniu rzęs :o)

Każde rzęsy mogą (a przed imprezą wręcz muszą :o)), wyglądać pięknie nawet te krótkie i rzadkie. Zawsze malujemy je od nasady ku koniuszkom, zaczynając od zewnętrznych. Tuszując górne unosimy głowę do góry przy dolnych pochylamy w dół. Jeśli rzęsy nam się posklejały to póki są wilgotne rozczesujemy je specjalnym grzebyczkiem by powieki nie wydawały się zbyt ciężkie.
Moja rada, dla chętnych do zwiększenia efektu wydłużenia i pogrubienia rzęs: pierwsze, delikatne tuszowanie górnych rzęs zapodajemy od strony powieki, ale uwaga! tylko końcówki i nie za dużo bo obciążymy rzęsy i rezultat może nie być zadowalający.

Wydłużananie rzęs! - na specjalne okazje możemy dokleić sobie sztuczne rzęsy, zaś na co dzień użyjmy specjalnego tuszu przedłużającego, (np. Clarins - zawierającego drobinki jedwabiu). Tusze takie mają doskonałą przyczepność.

Pogrubianie rzęs! - przy rzęsach cienkich gęsty tusz pogrubiający rzęsy to doskonałe rozwiązanie.

Wywijanie rzęs! - tu doskonałym i długotrwałym (około 2 miesięcy) rozwiązaniem jest trwała na rzęsy, innym sposobem są zalotki podkręcające włoski, bądź tusze ze specjalną szczoteczką w kształcie klepsydry, czy półkola.

Odżywianie rzęs! - jeśli rzęsy łamią się lub wypadają zastosujmy bezbarwny tusz odżywczy, który zawiera substancje oparte na naturalnych olejach i mikroelementach. Dobrze byłoby również zastosować kurację witaminową do wewnątrz. Na rynku dostępnych jest wiele kompleksów witaminowych stworzonych do poprawienia wyglądu i wzmocnienia kondycji włosów i paznokci.


Źródło:www.wirtualnakosmetyczka.com

Sylana
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone