: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
11-01-2007 | Modna prognoza na wiosnę-lato 2007

Czyżby drastyczne zmiany w naszych szafach :o)? Prawdopodonie tak ... Etap przeładowanej stylizacji określanej jako "show off" mamy już za sobą. Teraz moda bierze "głęboki oddech". Projektanci ogłaszają odwrót od przykusych żakiecików, topów odsłaniających brzuch, dżinsów z drastycznie obniżoną talią. Co prawda takie deklaracje moda składała już wcześniej, ale ulica nieskłonna była do porzucenia swoich faworytów. Tym razem moda autorytatywnie przechodzi do realizacji nowych haseł i reformy przeprowadza żelazną ręką. Niemożliwe? A jednak! Moda szuka konkretów i kompletuje dla kobiet właśnie taką garderobę, jakiej potrzebują "pracujące dziewczyny".
Co nie znaczy, że nie stać jej na trochę fantazji – zwłaszcza, że to sezon letni i wręcz programowo – czas nowatorskich pomysłów. Dlatego obok wpływów z lat 80. i elementów "power dress", równie docenione zostały dziewczęce lata 50. i 60. Brytyjskie kratki i tenisowe prążki nie powinny więc przesłonić nam radosnych kratek Vichy, motywów szablonowych, kwiatków i groszków. Widać, że wcielana jest w czyn zasada "work hard, party hard” :o).

Zweryfikujemy prognozę już niebawem :o).

Źródło: www.moda.com.pl


  

Sylana
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone