: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
18-08-2017 | Festiwal Whisky w Jastrzębiej Górze!

Co prawda impreza nie odbywa się w Gdańsku ani w Trójmieście, jednak jest na tyle ciekawa, że może Was zainteresować :) Dokładnie za tydzień 25-go i 26-go sierpnia odbędzie się już IV edycja Festiwalu Whisky Jastrzębia Góra.

Na początku była pasja, ukoronowana w 2009 roku wybudowaniem w Jastrzębiej Górze unikalnego w skali europejskiej Domu Whisky; skupiającego w swoich zasobach ponad 2000 butelek whisky, których ilość wciąż nieprzerwanie rośnie. Nasze profesjonalne i pełne zaangażowania podejście do tematyki whisky zaowocowało dalszym rozwojem w tejże dziedzinie i doprowadziło do otwarcia w maju 2013 filii Coctail Bar Max & Dom Whisky w Warszawie, a od października 2015 r Coctail Bar Max & Dom Whisky znajduje się również we Wrocławiu.

Nieprzerwany wzrost zainteresowania tematyką whisky w Polsce, która określana jest jako jeden z najszybciej rozwijających się rynków whisky na świecie, skłonił do dalszej realizacji naszego celu, jakim jest propagowanie wśród Polaków kultury picia whisky.

Efektem naszych starań 22 i 23 sierpnia 2014r odbył się I w Polsce Festiwal Whisky, który odwiedziło ponad 1500 gości z całej Polski, podczas II edycji w 2015 roku odwiedziło nas przeszło 4000 gości, podczas III ponad 6500 festiwalowiczów. Mamy nadzieję, że IV edycja pobije kolejny rekord :)

Głównym założeniem organizowanego przez Dom Whisky festiwalu, jest przybliżenie poprzez szereg degustacji i wykładów międzynarodowej sławy autorytetów świata whisky, sekretów bursztynowego trunku. Stało się to możliwe dzięki zaangażowaniu i wsparciu naszych Partnerów za które serdecznie dziękujemy.

Kraina whisky nas już oczarowała, czego i Państwu życzymy!

Dom Whisky Jastrzębia Góra.

Grey

rzut na fotki do artykułu: Festiwal Whisky w Jastrzębiej Górze!


foto 1 foto 2 foto 3 foto 4 foto 5komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone