: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
23-05-2017 | Scena GAK zaprasza na John Leysner Music Show !

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury serdecznie zaprasza na niesamowity koncert. Połączenie soulu, funky, jazzu oraz POPu w wykonaniu niezwykłych muzyków Johna Leysnera i Roberta Jakubca już 27-go maja o godz. 19:00 w Scenie Muzycznej GAK przy ul. Powstańców Warszawskich 25.

Pod nazwą John kryje się doświadczony muzyk, który występował na wielu międzynarodowych scenach. John oferuje swojej publiczności brzmienie całego zespołu zamknięte w dwóch osobach, poprzez wykorzystanie loop - station oraz trąbki na której gra Robert Jakubiec (znany jazzman i bluesman), połączonego z ciepłym brzmieniem głosu i dźwiękami gitary basowej - od ballad po najbardziej groovy groove, który spowoduje, że zapragniesz się ruszać. Natchnienie, zaangażowanie i poświęcenie tego dwuosobowego show zabierze cię w podróż, gdzie soul, funk, jazz i pop splatają się ze sobą. Dzielenie się jest kluczem, a niebo stanowi granicę.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia za pośrednictwem portalu www.bilety24.pl oraz w budynku Sceny Muzycznej przy ul. Powstańców Warszawskich 25 w Gdańsku.

W galerii poniżej znajdziecie plakat promujący w/w wydarzenie.

Grey

rzut na fotki do artykułu: Scena GAK zaprasza na John Leysner Music Show !


foto 1 foto 2 foto 3 foto 4 foto 5komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone