: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
31-01-2017 | Czwartkowe karaoke & Dance z Doriss

WIELKA NAGRODA FINAŁU SEMESTRALNEGO w klubie Miasto Aniołów ! W obecnych eliminacjach, kolejno finały tygodniowe i miesięczne, walka toczy się o niezwykłą nagrodę dla wszystkich miłośników śpiewania. Zwycięzca lub zwyciężczyni finału semestralnego otrzyma MIKROFON SHURE 55 DELUXE! Finał semestralny odbędzie się w lutym, a warunkiem uczestnictwa jest uprzednia wygrana w finale miesięcznym.

CZWARTKOWE IMPREZY w Mieście Aniołów to kontynuacja już kilkuletniej tradycji wspólnego śpiewania i dobrej zabawy. Tradycyjnie Karaoke & Dance prowadzić będzie przesympatyczna i niezastąpiona Doriss, czasem wspierana przez innych prowadzących.

Zapraszamy wszystkich, tych bardziej śmiałych i spragnionych świateł reflektorów i tych mniej odważnych, którym trzeba dodać otuchy, na co czwartkowe spotkania z karaoke i tańcem. Każdy podczas ich trwania może poczuć się i spróbować swoich sił jako gwiazda estrady. ;)

Prowadząca Doriss to profesjonalistka w każdym calu: śpiewa, gra i zabawia Gości. W swojej ofercie posiada kilkanaście tysięcy utworów karaoke, które są nieustannie aktualizowane, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. W Mieście Aniołów karaoke przeplatane jest możliwością potańczenia w przerwach pomiędzy popisami wokalnymi. Doriss serwuje najlepsze i najbardziej znane kawałki taneczne. Co tydzień na zwycięzców czekają ciekawe i wartościowe nagrody, więc jest o co walczyć! Laureaci poszczególnych tygodni w danym miesiącu spotykają się w pierwszy lub drugi czwartek następnego miesiąca na finale gdzie zwycięzca otrzymuje super nagrodę. Finał semestralny to walka o laur zwycięstwa pomiędzy wygranymi ostatnich czterech miesięcy. Chociaż i tak najważniejsza jest dobra zabawa w gronie znajomych i przyjaciół.

Nie zastanawiajcie się zbyt długo, przychodźcie do Miasta, śpiewajcie i tańczcie! Dodatkowe niespodzianki w każdy czwartek, które mamy nadzieję uatrakcyjnią wieczory z piosenką i tańcem. Oj będzie się działo ! Zeszłosezonowe promocje pozostają niezmienione !!!

MEGA PROMOCJE, przez cały czas trwania imprezy:
500 ml Okocim i Carlsberg - 5 PLN
40 ml wódki Bols - 4 PLN
40 ml whisky Grants - 7 PLN

Wszystkie barowe promocje nie dotyczą strefy VIP.

Nie możesz tego przegapić!

Wjazd i szatnia: FREE !

Rezerwacja stolików: (58) 768 58 31

-------------------------------------------------

Doriss to pochodząca z Warszawy aktorka musicalowa, absolwentka Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku oraz absolwentka Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich w Warszawie. Na swoim koncie ma wieloletnie doświadczenie sceniczne zdobywane na scenach teatralnych oraz estradowych w całej Polsce. W branży klubowej działa intensywnie już od 2005 roku, i to zarówno w klubach i pubach warszawskich, jak i trójmiejskich. Natomiast od stycznia 2013 z olbrzymim powodzeniem współpracuje z Miastem Aniołów prowadząc swoje niezapomniane czwartkowe imprezy karaoke !

W galerii poniżej znajdziecie plakat promujący w/w wydarzenie.

-------------------------------------------------
Miasto Aniołów
Gdańsk-Centrum, ul. Chmielna 26

-------------------------------------------------

Grey

rzut na fotki do artykułu: Czwartkowe karaoke & Dance z Doriss


foto 1 foto 2 foto 3 foto 4 foto 5komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone