: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
01-10-2015 | Dance Street dla najmłodszych !

Już 06 października Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na stały cykl zajęć dla najmłodszych! Dance Street dla Najmłodszych, to zajęcia z tańca skierowane do dzieci w wieku od 6 do 9 lat.

Dance street dla najmłodszych, to zajęcia, na których dzieci nauczą się podstawowych elementów tańca ulicznego oraz postaw fizycznych, które są niezbędne w rozwoju każdego dziecka. W szczególności wyćwiczą koordynacje, równowagę, zwinność, szybkość, gibkość i płynność ruchu. Dodatkowo nauczą się samodzielności, twórczości i kreatywności. Dzieci nauczą się zapamiętywać krótkie kombinacje choreograficzne, które doskonale wpływają na rozwój psychiczny i rozwijają obie półkule mózgowe. A wszystko to, połączone i budowane na tańcu oraz dobrej zabawie! Podczas zajęć dzieci uzyskają prawidłową, prostą postawę, wzmocnią wszystkie partie mięśni, a w szczególności mięśnie brzucha oraz grzbietu, które odpowiadają za utrzymywanie kręgosłupa w prawidłowej pozycji, intensywnie rozciągną mięśnie, co pozwoli na zwiększenie zakresu ruchu, wyćwiczą koordynację i nabiorą świadomości ruchu. Dodatkowo nabiorą poczucia rytmu i wrażliwości muzycznej, wyćwiczą koncentrację i precyzję działania.

Opłata za 1 zajęcia - 15 zł
Opłata za 4 zajęcia - 50 zł (miesiąc)

W galerii poniżej znajduje się plakat promujący w/w wydarzenie.

Grey

rzut na fotki do artykułu: Dance Street dla najmłodszych !


foto 1 foto 2 foto 3 foto 4 foto 5komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone