: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
17-06-2015 | Koncertowa Noc Świętojańska !

Jak co roku, w czerwcu, Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury otwiera sezon imprez plenerowych na Placu Zebrań Ludowych. Inauguracyjną imprezą, w tym roku staje się Noc Świętojańska - start już od godz. 18:00 !

Wszystkich mieszkańców Trójmiasta i okolic - zapraszamy na niesamowity start koncertów plenerowych w Gdańsku. Noc Kupały - święto ognia, wody, słońca i księżyca, urodzaju, płodności, radości i miłości - będziemy świętować hucznie, energetycznie i skocznie. A dzięki temu, iż tego wieczoru, artyści „zabiorą” nas w zróżnicowaną przestrzeń swej muzycznej twórczości, trafimy w gusta szerokiego grona odbiorców.

Na scenie głównie wystąpią: Funkloopy – trójmiejski zespół muzyczny, którego członkowie zarówno w niecodzienny jak i niepowtarzalny sposób, łączą rytmy funku, hop-hopowego wokalu i rocka. Zaraz po nich na scenie pojawi się Ania Rusowicz, która przeniesie nas do lat 60s i 70s. Ania komponuje i pisze teksty piosenek, które zapadają w pamięć już po pierwszym odsłuchaniu. Na scenie nie zabraknie utworów upamiętniających twórczość Ady Rusowicz – mamy Ani oraz zupełnie nowych, całkowicie indywidualnych tekstów artystki. W kilka chwil po występie Anny na scenie usłyszymy połączenie subtelnej elektroniki z przestrzennym, akustycznym brzmieniem, niezwykle zaaranżowanej melodii w wykonaniu Andrzeja Smolika. Tego Artysty nie trzeba specjalnie przedstawiać. Wystarczy wspomnieć, że jest niekwestionowaną gwiazdą wśród polskich producentów muzycznych, produkował utwory i płyty dla takich artystów jak: Krzysztof Krawczyk, Kasia Nosowska, Robert Gawliński, Maryla Rodowicz czy Maria Peszek. Gwiazdą tegorocznej edycji Nocy Świętojańskiej będzie Maciej Maleńczuk z zespołem Psychodancing ! Niesamowity wokalista, gitarzysta, a zarazem poeta i osobowość telewizyjna, zagra wraz ze swoim zespołem na plenerowej scenie głównej.

Plan koncertów:

godz. 17:00 - otwarcie bram Placu Zebrań Ludowych
godz. 18:00 - Funkloopy
godz. 18:55 - Ania Rusowicz
godz. 20:20 - Smolik/Kev Fox
godz. 21:45 - M. Maleńczuk z zespołem Psychodancing

Bilety w cenie 7 zł można nabyć w budynku Sceny Muzycznej, przy ul. Powstańców Warszawskich 25, na Placu Placu Zebrań Ludowych oraz za pośrednictwem portalu www.bilety24.pl

W galerii poniżej znajdziecie plakat promujący w/w wydarzenie.

Ekipa Nocnych Vortali

rzut na fotki do artykułu: Koncertowa Noc Świętojańska !


foto 1 foto 2 foto 3 foto 4 foto 5komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone