: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
25-09-2014 | Baja - nadchodzi Woman Party !

Kochane Panie i Dziewczęta - specjalnie dla Was jedyna w swoim rodzaju impreza na której... UWAGA... PIJECIE I WCHODZICIE CAŁĄ NOC ZA DARMO !!!

Tak tak tak, pomyśleliśmy o płci pięknej, która to zmienia życie facetów czasem nawet o 180 stopni, dlatego otrzymujecie taki oto prezent od załogi klubu BAJA !!!

ZAGRA ZNANY I LUBIANY:

CHRIS MEMO

BIOGRAFIA:
Multigatunkowy producent muzyki elektronicznej, a także DJ i kompozytor oscylujący w różnych stylach współczesnego brzmienia, absolwent szkoły muzycznej I i II stopnia. Jego muzyka odnajduje do tej pory swoich odbiorców w klubowych brzmieniach oraz odmianach muzyki POPowej. Twórca wielu singli i oficjalnych remiksów dla polskich gwiazd (min. Ewelina Lisowska, Wet Fingers, Groovebusterz, Michael Bear i wiele innych), jego single wielokrotnie ukazywały się w Top 30 polskich klubowych utworów, artysta jednych z największych wytwórni muzycznych w Polsce (My Music Group, HQT Music Group, 001 Records, Camey Records). Twórca wielu opraw muzycznych oraz ścieżek dźwiękowych, właściciel polskiej wytwórni muzycznej Polisz Records. Jednym z wielu sukcesów był oficjalny remiks wykonany dla polskiej grupy Bootycall grany w stacjach telewizyjnych takich jak Eska TV czy też 4FunTV.

W chwili obecnej współpracuje z wieloma artystami i producentami w Polsce. Dzięki swoim produkcjom oraz wyjątkowym setom nieustannie podróżuje po Polsce podbijając kluby.

27 września, sobota, start godz. 21:00 !!!

p.s. W galerii poniżej znajdziecie plakat promujący w/w wydarzenie.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Klub BAJA to profesjonalna ochrona, z pełną kulturą. To miejsce, w którym możecie się bezpiecznie pobawić, spędzić miło wieczór wśród swoich znajomych - bez żadnych niepotrzebnych przepychanek !

W klubie są również atrakcyjne ceny na barze !!! Do którego serdecznie zapraszamy :)

----------------------------------------------------
Klub Baja
Gdańsk, ul. Jaśkowa 14

----------------------------------------------------

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone