: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
18-09-2014 | Miasto Aniołów - klasyka w najlepszym wydaniu !

W minioną sobotę do Miasta Aniołów powróciła mega promocją nakierowana na Panie, które lubią bawić się w rytmach tzw. Klasyki Miasta serwowanej przez rezydenta klubu. Panie wchodzące w godzinach od 21:00 do 23:00 w spódniczkach mini lub szortach nie płaciły za wstęp i otrzymały welcome drinka gratis.  

Imprezę poprowadził jak zazwyczaj DJ Mike G, zapodając rytmy w klimacie mashup, funk, rnb, deep i latino house, oraz oczywiście największych i najbardziej znanych hitów dyskotekowych granych w Mieście Aniołów.

Próbkę tego, co działo się w minioną sobotę na Chmielnej 26 znajdziecie w galerii poniżej ! Zdjęcia do niej przygotował Łukasz Łada.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A już jutro, tj. 20-go września w sobotę zapraszamy na The Sound of Deep House / Relaxation Zone - The Boat Grand Opening - jedynej pływającej Relaxation Zone.

Podczas sobotniej imprezy w Mieście Aniołów otwieramy na naszej barce Strefę Relaksu "The Boat". Przy spokojnej, nastrojowej i wyciszonej ;) hahaha !!! muzyce nasi Goście będą mogli wypocząć na leżakach i sofach po "szaleństwach" na parkiecie klubu, a następnie wrócić i kontynuować energetyczną zabawę. Dodatkową atrakcją w tym dniu będzie nastrojowy wokal przy akompaniamencie gitary, który jeszcze bardziej powinien odstresować i zrelaksować naszych Gości. To jedyna w swoim rodzaju Relaxation Zone ! Jesteśmy przekonani, że spodoba się naszym fanom i jeszcze bardziej uatrakcyjni imprezy w Mieście Aniołów. Chillout & Deep house music zaserwuje DJ PARAGRAPH51 (Bydgoszcz), wokal to Dorota Theisebach, gitara Maciej Milewski. A to jeszcze nie wszystko ! Umilać czas naszym Gościom będą atrakcyjne hostessy serwujące wyśmienite drinki i owocowe przekąski. W tym dniu od godz. 22:00 będzie dostępny za darmo nasz Party Boat, a jeśli na przejażdżkę po Motławie zaprosicie hostessy, być może też się skuszą i popłyną z Wami na nocne zwiedzanie gdańskiej Starówki. Na parkiecie klubu będziemy bawić się w klimacie mashup, funk, rnb, deep i latino house oraz oczywiście największych i najbardziej znanych hitów dyskotekowych. Muzę miksować dla Was będzie nasz Rezydent DJ Mike G.

Zapraszamy do Miasta Aniołów. Czeka wiele atrakcji i promocji.

Wstęp -symboliczne- 10 zł

-------------------------------------------------
Miasto Aniołów
Gdańsk-Centrum, ul. Chmielna 26

-------------------------------------------------

Łukasz Łada & Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone