: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
29-08-2014 | Baja - Made in Poland by DJ Omen !

Z wielką przyjemnością, organizacja MP Promotion ma przyjemność zaprosić Was do klubu BAJA na wyjątkowy cykl imprez Made in Poland !

Już 29-go sierpnia w piątek wystąpi dla Was DJ OMEN !

SUPPORT: Mack Wielochowsky

DJ OMEN, czyli Robert Gorsiak z Płocka. Pierwsze kroki za konsoletą zaczął stawiać w roku 1994. Rok później rozpoczął profesjonalnie miksować muzykę. Po niespełna kilku miesiącach został vice Mistrzem Polski w turnieju organizowanym przez DJ MIX CLUB. Prezentuje gatunki muzyczne takie jak: house, elektro, trance. Zawsze starając się zadowolić najbardziej wybrednych słuchaczy i klubowiczów. Rezydował w polskich i niemieckich klubach. Grał na terenie całej polski jak i za granicami naszego kraju m.in. Słowacja, Grecja, Irlandia, Anglia, Niemcy.

W roku 2011 DJ Omen został twarzą drinka Gin Lubuski grając ponad 40 imprez Green Light Paty. Obecnie w każdy weekend gości w różnych klubach na terenie całego kraju.
Raz w miesiącu jako ekskluzywny rezydent gości w klubie Speed i Face Club Olsztyn oraz rezyduje w Wakacyjnym Klubie Arena w Mielnie czyli na Polskiej Ibizie.

Jest uznawany za jednego z najlepszych showmanów w Polsce, jego sety to pełna energii porywająca kompozycja utworów dopasowana do gustu i potrzeb klubowiczów bawiących się na parkiecie. Swoim doświadczeniem i błyskotliwością zaskakuje najbardziej wymagającą publiczność za każdym razem dając z siebie maksimum energii.

Gdzie i kiedy:
Impreza odbędzie się 29 sierpnia w ostatni piątek wakacji (tak, tak, to już DZISIAJ!), w klubie Baja (Jaśkowa Dolina 14). Startujemy już o godzinie 20.00 i bawimy się do ostatniej osoby w klubie!

Muzyka:
Na Made in Poland zagra czołówka polskich Dj, którzy wystąpili na takich eventach jak EnTrance, Sunrise Festival, SpyGlass Festival i Amsterdam Dance Mission.

Wejściówki:
12zł - przedsprzedaż - do wyczerpania zapasów
15zł - na bramce - jeśli nie zostaną wyprzedane wszystkie wejściówki w przedsprzedaży

p.s. W galerii poniżej znajdziecie plakat promujący w/w wydarzenie.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Klub BAJA to profesjonalna ochrona, z pełną kulturą. To miejsce, w którym możecie się bezpiecznie pobawić, spędzić miło wieczór wśród swoich znajomych - bez żadnych niepotrzebnych przepychanek !

W klubie są również atrakcyjne ceny na barze !!! Do którego serdecznie zapraszamy :)

----------------------------------------------------
Klub Baja
Gdańsk, ul. Jaśkowa 14

----------------------------------------------------

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone