: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
20-08-2014 | Aviator - powiew Global Gathering już w najbliższą sobotę !

23-go sierpnia w sobotę gdański klub Aviator oraz Lopie Events jako jedyni w Polsce bedą organizatorem urodzin znanego z różnych festiwali muzycznych (takich jak Global Gathering czy Trance Around the World with Above and Beyond - DJ-a Marc Lee. Tego dnia pojawi się aż 12 DJ-i (!) których zaprosił Marc, a każdy z nich da z siebie wszystko by ta noc na długo zapadła w Waszej pamięci.

Do godziny 23:00 urodzinowy Welcome Drink Gratis !!! Taki festiwal DJ-ski pod koniec sierpnia tylko w klubie Aviator ! Zagrają uczestnicy festiwali, eventów i największych imprez klubowych w Polsce !!!

DJ Line Up:

Hensha
Remo Klein
Chris Memo
Cranz
Reyez
Patrick White
Funky Fresh
Daclee
Lopez-x
Raff W
Rico Da Costa
Marc Lee

Już 23-go sierpnia za konsoletą klubu Aviator stanie Hensha, a jest to pierwszy i jak dotąd jedyny polski artysta, który znalazł się na najbardziej prestiżowej składance świata "In Search Of Sunrise" ikony muzyki trance jakim jest - Tiesto. Obok Hensha za konsolą pojawi się Rico Da Costa, a to jeszcze nie koniec DJ-i grających tej nocy !!!

Kolejny artysta, który pojawi się 23-go sierpnia obok Hensha to Remo Klein. Remo to artysta z agencji "Sentence", której właścicielem jest znany polski DJ Angelo Mike. Remo Klein grał na takich eventach jak Sensation White czy na evencie DJ-a Tiesto "Elemento of Life with Tiesto". Miał też swój epizod w Telewizji Polskiej w programie "Kuźnia Talentów", obok niego zagra rezydent wielu klubów z województwa pomorskiego - Patrick White.

Chris Memo to multigatunkowy producent muzyki elektronicznej, a także DJ i kompozytor oscylujący w różnych stylach współczesnego brzmienia, absolwent szkoły muzycznej I i II stopnia. Jego muzyka odnajduje do tej pory swoich odbiorców w klubowych brzmieniach oraz odmianach muzyki POPowej. Twórca wielu singli i oficjalnych remiksów dla polskich gwiazd (min. Ewelina Lisowska, Wet Fingers, Groovebusterz, Michael Bear i wiele innych), jego single wielokrotnie ukazywały się w Top 30 polskich klubowych utworów, artysta jednych z największych wytwórni muzycznych w Polsce (My Music Group, HQT Music Group, 001 Records, Camey Records). Twórca wielu opraw muzycznych oraz ścieżek dźwiękowych, właściciel polskiej wytwórni muzycznej Polisz Records. Jednym z wielu sukcesów był oficjalny remiks wykonany dla polskiej grupy Bootycall grany w stacjach telewizyjnych takich jak Eska TV czy też 4FunTV.

Kolejny artysta to Reyez, który był rezydentem legendarnego gdańskiego klubu Kameleon / CSG. Wystąpił u boku wielu gwiazd DJ-skich oraz na eventach takich jak Global Gathering czy Summer City Festival kończący Euro 2012 na stadionie PGE...

Cranz to kolektyw 2 DJ-i Adama i Grzegorza... Najczęściej możemy ich usłyszeć w sopockim klubie Sfinks700... Od roku współpracują z agencją Illegalbreaks, która jest organizatorem ifestival oraz koncertów w Polsce takich artystów jak DIE ANTWOORD, Dub FX, Flux Pavilion, Modestep i wielu innych...

Marc Lee B-day Party jest organizowane przez agencję Lopievents. Na scenie urodzinowej konsoli DJ-skiej pojawi się właściciel w/w agencji oraz manager artystyczny klubu Aviator, czyli DJ Lopez-X !

Funky Fresh to Magister dziennikarstwa, redaktor, felietonista, dziennikarz muzyczny, blogger. DJ, pasjonat muzyki elektronicznej. Jego styl muzyczny to mieszanka wyszukanych i bardzo tanecznych brzmień z pogranicza deep/tech/jackin house i soulfull.

23-go sierpnia oczywiście nie może zabraknąć także rezydenta klubu - DJ Raff W !

Takiej imprezy nie możecie przegapić !

Do zobaczenia na Miszewskiego 12 !

W galerii poniżej znajdziecie plakat promujący w/w wydarzenie.

----------------------------------------------------------
Aviator Club
Gdańsk-Wrzeszcz, ul. Miszewskiego 12

----------------------------------------------------------

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone