: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
13-08-2014 | Miasto Aniołów - niespodzianka tego lata !

W minioną sobotę w gdańskim klubie Miasto Aniołów miała miejsce niespodzianka w postaci duetu DJ Fleury & DJ Size, który zyskał uznanie już podczas swojego majowego występu. Ich wszechstronna muzyka, połączona z perkusją wirtuoza tego instrumentu, podbiła serca wszystkich imprezowiczów.

Bawiono się w klimacie mashup, funk, rnb, deep i latino house oraz oczywiście największych i najbardziej znanych "miastowych" beat-ów.

Imprezę "sfotografował" nasz nocny paparazzi Łukasz Łada - zapraszamy do galerii poniżej !

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Z okazji przedłużonego sierpniowego weekendu i niestety już po ¾ wakacji, klub Miasto Aniołów przygotował dla swoich Gości super niespodziankę. Po raz drugi (i mamy nadzieję, że nie ostatni) w Mieście pojawi się wyjątkowy duet (wokal + saksofon) stworzony przez dwie urocze artystki. Golden Girls (bo o nich mowa) niewątpliwie podniosą artystyczny wymiar imprezy oraz dostarczą dodatkowych (nie tylko dla Panów) emocji tak w sferze muzycznej jak i wizualnej.

Golden Girls odnajdują się we wszystkich stylach muzycznych, od chilloutów przez rytmy latynoskie do klimatów houseowych. Porywające brzmienie instrumentu w połączeniu z perfekcyjnym wokalem oraz z najpopularniejszą muzyką klubową daje niepowtarzalny efekt.

Imprezę poprowadzi rezydent Miasta Aniołów powracający po tygodniowym "urlopie", DJ Mike G. Będziemy znowu bawić się w klimacie mashup, funk, rnb, deep i latino house oraz oczywiście największych i najbardziej znanych hitów dyskotekowych.

Zapraszamy do Miasta Aniołów. Czeka wiele atrakcji i promocji.

16 sierpinia (sobota), start godz. 21:00.

Wstęp: symboliczne 10 zł

-------------------------------------------------
Miasto Aniołów
Gdańsk-Centrum, ul. Chmielna 26

-------------------------------------------------

Łukasz Łada & Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone