: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
16-04-2014 | Bunkier - z dziewiczą wizytą w wyjątkowej klubogalerii !

Witamy Was w naszej pierwszej dziewiczej fotorelacji z nieco niekonwencjonalnej miejscówki ! Bunkier to 3 obiekty w jednym - klub, galeria sztuki oraz pub. Aby przybliżyć Wam nieco jego oblicze posilamy się oficjalnym opisem:

Jest w tym mieście pewien budynek, "niepozorny" olbrzym, ukryty wśród kamienic ulicy Olejarnej... Zawiłe koleje losu, pasja grupy przyjaciół i przychylność włodarzy Gdańska sprawiły, że opustoszały kolos ponownie zatętnił życiem. Obudzony z letargu znowu został niemym świadkiem niewyobrażalnego trudu, czasochłonnych prac, setek pomysłów, spotkań, burzliwych dyskusji, ale tym razem nie po to, aby zamknąć, chronić ludzi przed światem, ale po to, aby się i na świat i na ludzi otworzyć. Połączyć ponad podziałami wszystkich, którzy chcą zanurzać się w dawnych dziejach i wybiegać myślą w przyszłość, kontemplować wysoką sztukę i oddawać się uciechom płynącym z tańca, śpiewu i mocnych trunków...

21 czerwca 2013 roku, w pierwszy dzień lata, klubogaleria BUNKIER otworzyła swoje podwoje. Stała się wyjątkowym miejscem na mapie Trójmiasta, gdzie artyści będą mogą zaprezentować swoje prace. Malarstwo, fotografia, grafika zagościły na salach wystawowych, a na scenie prezentacje muzyczne - koncerty, performers, jam sessions, a w weekendy imprezy klubowe. Bunkier to 5 kondygnacji kultury i rozrywki, 2 bary, 2 sale koncertowo-imprezowe, galeria z możliwością zakupu wystawianych prac oraz pub, gdzie filozoficznym dysputom towarzyszy też smakowita strawa dla ciała.

Połączenie historycznej, niezmienionej z zewnątrz struktury budynku i wewnętrznego przeobrażenia zaskoczy wszystkich. Eklektyczne wnętrza, zachowana oryginalna substancja architektoniczna i zastosowane rozwiązania designerskie - to nowa przestrzeń dla kultury i odzyskana atrakcja turystyczna dla miasta.


BUNKIER - PO PROSTU MUSISZ TEGO DOŚWIADCZYĆ.

Poniżej prezentujemy Wam zdjęcia z 12-go kwietnia (sobota), które wykonał nasz PhotoRadar.

----------------------------------------------------
Bunkier /klub, galeria sztuki, pub/
Gdańsk, ul. Olejarna 3
----------------------------------------------------

Grey & PhotoRadar
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone