: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
21-02-2014 | Kabaret Ewan - wenecki powrót na Tkacką !

UWAGA !!! Niektóre zdjęcia zawierają treści erotyczne, dlatego prosimy osoby poniżej 18 roku życia o opuszczenie tej fotorelacji !!!

No i na koniec powracamy na Tkacką 27/28 ! Miejsca dobrze znanego zarówno w Polsce, jak i za granicami naszego kraju ! Mowa oczywiście o Kabarecie Ewan, wiernemu naśladowcy najlepszego kabaretu świata Moulin Rouge !

W ostatnią sobotę wszystkich gości Kabaretu zabrano w tajemniczą podróż po Wenecji... Wspaniała scenografia oraz choreografia tworzyły wyjątkową atmosferę, której każdy przekraczający próg klubu nie zapomni na długo :)

Dowody w postaci zdjęć oczywiście w galerii poniżej ! Pozdrowienia dla Piotra Kowalskiego, który to wszystko profesjonalnie "udokumentował" :)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                                IMPREZA 22-GO LUTEGO (SOBOTA)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W sobotni wieczór w Kabarecie Ewan wystąpi Blues Rock Guitar Duo - duet gitarowy istniejący od 2009 roku. Występują Michał Michalak (Blues Rock Band) i Artur Szyszkowski (grupa Brand).

W repertuarze formacji znalazły się rockowe, bluesowe i orientalne kompozycje autorskie oraz covery w ciekawych aranżacjach. Muzycy wykonują materiał grając na gitarach elektrycznych w połączeniu z wokalem Artura i wykorzystują nagraną sekcję rytmiczną. Całość oparta jest na solidnym warsztacie obu gitarzystów i nietypowym podejściu do klasycznego rocka.

Po występie burleska w wykonaniu tancerek Kabaretu Ewan.

Blues Rock Guitar Duo
22.02.2014 (Sobota)
start o godz. 22:00

Kabaret Ewan
Gdańsk ul. Tkacka 27/28
wstęp: 20 zł

----------------------------------------------------
Kabaret Ewan
Gdańsk-Centrum, ul. Tkacka 27/28

----------------------------------------------------

Piotr Kowalski & Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone