: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
06-02-2014 | Aviator - let everybody dance !

Za nami kolejna impreza w gdańskim klubie Aviator ! W minioną sobotę odbyła się druga edycja LETs dance podczas której znany trójmiejskim partyzantom duet DI Trii & DJ Ambasador zaprezentował odlotowy set najlepszych hitów na czasie, prosto z listy przebojów Radia ESKA.  

Zapraszamy do galerii poniżej przygotowanej przez nasz nocny PhotoRadar (zdjęcia od nr. 1 do 45) oraz Mikołaja Sikorskiego (od nr. 45 do 68).

Przy okazji prezentujemy jeszcze materiał video, zrealizowany przez PÓŁNOCNĄ TV podczas DJs Battle in the 3-City 24-go Stycznia w piątek:

:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

07.02.2014 (Piątek) - BACK TO THE OLD SCHOOL:

Za konsoletą trio:

DJ Cruzer
DJ Dany
DJ Bombel

Start godz. 21:00
Wjazd 10 zł

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

08.02.2014 (Sobota) - FOREVER YOUNG PARTY

Zapraszamy wszystkich 20 latków - zarówno tych "oryginalnych" oraz tych, którzy po raz drugi i trzeci obchodzą swoje kolejne 20-ste urodziny ! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy wiele atrakcji - znakomity DJ, który zabierze imprezowiczów w podróż po największych przebojach ostatniego 30-lecia, odlotowe drinki, tradycyjne polskie przekąski oraz wystrój nawiązujący do czasów, kiedy zamiast Dobranocki w TV pojawił się pan w ciemnych okularach :)

Tego dnia klub Aviator zmieni się w prawdziwy Wehikuł Czasu ! Jeśli masz 20 lat - będzie to dla ciebie prawdziwa przygoda życia, jeśli kolejne 20 - poczujesz się tak , jakbyś obchodził je dopiero w tym roku : ) Impreza która połączy pokolenia : )

----------------------------------------------------------
Aviator Club
Gdańsk-Wrzeszcz, ul. Miszewskiego 12

----------------------------------------------------------

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone