: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
23-01-2014 | Baja Club - najlepsza opcja na przedsesyjną odpinkę !

Klub Baja oraz agencja eventowa All Night zapraszają na pierwszą imprezę z serii Students All Night ! Przez całą noc promocje na barze i atrakcje dla studentów.

Nową serię imprez rozpoczniemy z hukiem i wręcz niemożliwymi cenami na barze ! Przez całą noc na barze zniżki i ceny na każdą kieszeń !

Piwo lane - 3,50 zł (do godz. 23:00)
0,5l Wyborowej z sokiem - 60 zł (całą noc)
Drinki dla kobiet już od 10 zł !

Dodatkowo całą noc obowiązywać będzie promocja 2+1, tzn. kup np. 2 x drinka, to trzeciego otrzymujesz gratis !

O muzykę zadba tej nocy znany w Trójmieście DJ Wen Kroy.

Krótka notka biograficzna - Wen Kroy to polski Dee Jay oraz początkujący producent urodzony w 1985 roku w Gdyni. Od 2000 roku artystę można spotkać także w USA gdzie przeprowadziła się jego rodzina. Artysta nie ma preferowanego gatunku muzycznego. Uważa, że wszystko stworzone jest dla ludzi. Wen Kroy po prostu potrafi z niczego zrobić coś, przy czym ludzie będą się bawić. Zawsze rozkręca całe towarzystwo, dzięki niemu każdy event czy impreza staje się niesamowita i niezapomniana. Muzyką interesuje się od zawsze. W młodości grał na perkusji. DJ został przez współpracę z kilkoma stacjami radiowymi jako prezenter radiowy w 2003 roku stanął po raz pierwszy przed profesjonalna konsola w jednym z czołowych klubów w Sopocie, gdzie był rezydentem przez siedem lat Muzyka House zainteresował się po raz pierwszy w kultowym klubie CROBAR w Stanach Zjednoczonych, gdzie zakochał się we wszelkich odmianach house od razu. Grał w prawie każdym klubie na Pomorzu, oraz w wielu za oceanem m.in. "Martini Club, V-Live, E-Club, Euro Club, Jedynka Club". Współpracował z czołowymi deejami z Pomorza oraz wieloma gwiazdami polskiej sceny klubowej. W sezonie wakacyjnym 2011 można go usłyszeć w klubie EUPHORIA w Łebie, gdzie jest managerem muzycznym oraz rezydentem grając przy takich gwiazdach jak, Adamus, Robert M, Miqro, Neevald, Mc Jacoob A, Kalwi & Remi i inni. Wen Kroy to DJ zasługujący na duże uznanie za styl oraz osobowość.

Impreza zostanie uwieczniona oczywiście na fotorelacji.

Wjazd:
Studenci - 5zł całą noc
Lista Facebook - 5zł całą noc
Pozostali - 10zł

Nie ma lepszej opcji na przedsesyjną odpinkę !

----------------------------------------------------
Klub Baja
Gdańsk, ul. Jaśkowa 14

----------------------------------------------------

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone