: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
27-11-2013 | Kabaret Ewan - nieustannie wodzi na pokuszenie !

UWAGA !!! Niektóre zdjęcia zawierają treści erotyczne, dlatego prosimy osoby poniżej 18 roku życia o opuszczenie tej fotorelacji !!!

Od ponad 10 lat Kabaret Ewan nieustannie wodzi na pokuszenie :) Wpadająca w ucho muzyka, wpadające w oko zmysłowe tancerki, kolorowe drinki i klimat, którego po prostu nie sposób przenieść w żadne inne miejsce w 3city ! Tego nie da się opisać słowami - to trzeba poczuć będąc na miejscu ! A okazji jest ku temu naprawdę sporo - w końcu Kabaret Ewan otwarty jest przez 7 dni w tygodniu ! :) Od godziny 22:00 do późnych godzin porannych czeka na Was dawka wysublimowanej erotyki, połączona z perfekcyjną choreografią i otoczką, której nie powstydziłby się najlepszy kabaret świata - Moulin Rouge !

Zapraszamy do galerii Piotra Kowalskiego z ostatniego piątku ! A jeszcze w tym tygodniu gorąca relacja z soboty w Kabarecie Ewan :)

Aaa, Kochani ! Już w tę sobotę mamy Andrzejki !!! Prezentujemy Wam zatem klip promujący to wydarzenie:----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kabaret Ewan to bez wątpienia najlepiej przygotowany lokal pod względem organizacji wspomnianych wieczorów panieńskich i kawalerskich. Specjalnie zaaranżowane na tę okazję bogate programy taneczne na długo zapadają w pamięci Pana Młodego i Panny Młodej, jak też zaproszonych na tę okazję przyjaciół :) Całość ukoronowana zostaje specjalnymi certyfikatami, będącymi dowodem na uczestnictwo w ostatniej legalnej imprezie.

Ale to jeszcze nie wszystko ! Wbrew pozorom oferta skierowana do Pań jest bardzo bogata -

Chcecie czuć się zmysłowo i kobieco ?
Chcecie czuć się pożądane ?


Niezależnie czy ma być to jedynie zabawa z koleżankami, czy chcecie nauczyć się tańczyć dla siebie, czy dla niego.... to skuteczna droga do osiągnięcia dobrego samopoczucia i walki z kompleksami. Dzięki tej formie aktywności poczujecie się seksownie! Nauka tańca erotycznego prowadzona jest przez najseksowniejsze i najlepsze tancerki klubu Kabaret. Podczas lekcji trwającej ok. godziny dowiecie się jak najlepiej pokazać swoje mocne strony, eksponować własny seksapil i wydobyć erotyzm.

Nauka tańca zwieńczona jest specjalnym zaświadczeniem będącym dowodem ukończenia przyspieszonego kursu, wystawionym przez Komisję ds. Dobrego Pożycia.

Więcej informacji uzyskacie pod numerem telefonu:

602 329 442

A więc Kochani - jeśli szukacie najlepszego miejsca na swoje panieńskie bądź kawalerskie - Kabaret Ewan z pewnością spełni Wasze oczekiwania !

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                          IMPREZA 30-GO LISTOPADA (SOBOTA)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy na szaloną andrzejkową imprezę. Nasze piękne tancerki będą umilać noc spędzoną w Kabarecie Ewan.

Na gości czekają konkursy z nagrodami i specjalnie przygotowane programy taneczne.

Gwarantujemy doskonałą zabawę !

Andrzejki
30.11.2013 (Sobota)
start o godz. 22:00

Kabaret Ewan
Gdańsk ul. Tkacka 27/28
wstęp: 20 zł

----------------------------------------------------
Kabaret Ewan
Gdańsk-Centrum, ul. Tkacka 27/28

----------------------------------------------------

Piotr Kowalski & Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone