: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
30-10-2013 | Kabaret Ewan - another proof that girls Rock !

UWAGA !!! Niektóre zdjęcia zawierają treści erotyczne, dlatego prosimy osoby poniżej 18 roku życia o opuszczenie tej fotorelacji !!!

Przewrotny tytuł, prawda? :) Ma on oczywiście podwójne znaczenie... :) Każdy bywalec Kabaretu Ewan wie o tym doskonale ! :)

W minioną sobotę każdy fan rocka otrzymał solidną dawkę muzyki tego nurtu, połączoną z niesamowicie gorącą burleską w wykonaniu dobrze znanych jak i nowych tancerek Kabaretu Ewan. Takich występów nie powstydziłby się nawet najbardziej sławny kabaret świata Moulin Rouge. Zobaczcie naszą fotogalerię i przekonajcie się sami ! :)

Zdjęcia wykonał nocny paparazzi ukrywający się pod pseudonimem PhotoRadar.

A przy okazji prezentujemy Wam jeszcze 2 video-clipy:

SHOW W WYKONANIU TANCERKI EMILII:TANCERKA SYLWIA ZAPRASZA NA NAJBLIŻSZĄ IMPREZĘ:----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kabaret Ewan to bez wątpienia najlepiej przygotowany lokal pod względem organizacji wspomnianych wieczorów panieńskich i kawalerskich. Specjalnie zaaranżowane na tę okazję bogate programy taneczne na długo zapadają w pamięci Pana Młodego i Panny Młodej, jak też zaproszonych na tę okazję przyjaciół :) Całość ukoronowana zostaje specjalnymi certyfikatami, będącymi dowodem na uczestnictwo w ostatniej legalnej imprezie.

Ale to jeszcze nie wszystko ! Wbrew pozorom oferta skierowana do Pań jest bardzo bogata -

Chcecie czuć się zmysłowo i kobieco ?
Chcecie czuć się pożądane ?


Niezależnie czy ma być to jedynie zabawa z koleżankami, czy chcecie nauczyć się tańczyć dla siebie, czy dla niego.... to skuteczna droga do osiągnięcia dobrego samopoczucia i walki z kompleksami. Dzięki tej formie aktywności poczujecie się seksownie! Nauka tańca erotycznego prowadzona jest przez najseksowniejsze i najlepsze tancerki klubu Kabaret. Podczas lekcji trwającej ok. godziny dowiecie się jak najlepiej pokazać swoje mocne strony, eksponować własny seksapil i wydobyć erotyzm.

Nauka tańca zwieńczona jest specjalnym zaświadczeniem będącym dowodem ukończenia przyspieszonego kursu, wystawionym przez Komisję ds. Dobrego Pożycia.

Więcej informacji uzyskacie pod numerem telefonu:

602 329 442

A więc Kochani - jeśli szukacie najlepszego miejsca na swoje panieńskie bądź kawalerskie - Kabaret Ewan z pewnością spełni Wasze oczekiwania !

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                                IMPREZA 2-GO LISTOPADA (SOBOTA)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gościem sobotniego wieczoru w Kabarecie Ewan będzie Zenon Miluski - gitarzysta i wokalista, około 45 lat na estradzie. Blisko związany z historią sopockiego Big-Beatu, rozpoczął swoją drogę artystyczną pod koniec lat 60-tych w klubie "u Jurasa" - Jerzego Kosseli.

W latach 70-tych akompaniował gwiazdom polskiej estrady m.in. Irenie Jarockiej (grupa "Atlas"), festiwal SOPOT 76, Violecie Villas, Zofii Borcy i wielu innym. Nagrywał z zespołem "Atlas" w gdańskim radiu, odnotowując liczne sukcesy. W końcu lat 70-tych opuścił kraj i następne 20 lat współpracował z gwiazdami niemieckiego showbiznesu takimi jak: George Baker Selection, Rex Gildo, Costa Cordalis, równolegle pracując w Operetce hamburskiej grając Musical "CATS".

Po powrocie do kraju brał udział w sesji nagraniowej do pierwszej płyty zespołu "Leszcze", a ostatnimi laty nawiązał współpracę z Bernardem Dornowskim, przypominając największe przeboje Czerwonych Gitar, których członków znał osobiście. Jest wielkim fanem twórczości Czesława Niemena, tak więc gra i śpiewa jego kompozycje. Proponuje również kompozycje, które zapisały się gdzieś w pamięci melomanów, czy to muzyka zespołu "Dżem", "Perfekt", czy muzyka P.Szczepanika... Zenek stara się to wszystko "ocalić od zapomnienia....." ...............do usłyszenia

Gorąco polecamy !

Ocalić od zapomnienia - Zenon Miluski
02.11.2013 (Sobota)
start o godz. 22:00

Kabaret Ewan
Gdańsk ul. Tkacka 27/28
wstęp: 20 zł

----------------------------------------------------
Kabaret Ewan
Gdańsk-Centrum, ul. Tkacka 27/28

----------------------------------------------------

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone