: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
30-10-2013 | Miasto Aniołów - it was so Saxy party !

Yeah... to było wyjątkowo Saxowne party ever ! :) Jeśli ktoś podejrzewa nas o chochlik dziennikarski to może świadczyć to tylko o jednym - iż nie był w ostatnią sobotę na Chmielnej 26 ! Otóż tego dnia na scenie obok rezydenta klubu DJ Mike G. ponownie pojawił się Saxy F. - perfekcyjny saksofonista, który wszędzie gdzie występuje rozgrzewa publiczność i doprowadza do niczym niepohamowanej euforii... :) Dlatego też jesteśmy pewni, że nie była to jego ostatnia wizyta w dobrze znanym i lubianym klubie, jakim jest Miasto Aniołów.

Więcej dowiecie się z fotogalerii, którą przygotował PhotoRadar a także załączonego poniżej video-clipu:No i cóż, życzmy Wam miłego odbioru !

Aaa, prawie byśmy zapomnieli !!! :) Już jutro tj. w czwartek 31-go października zapraszamy Was do Miasta Aniołów na Devil Party ! Wszyscy klubowicze wchodzący do klubu w diabelskich przebraniach mają wstęp wolny, hostessy rozdają szatańskie napitki jako drinki powitalne. Wyobraźcie sobie - mroczny wystrój klubu, po sali uwijają się diablice, a za barem Lucyfer ze swoimi pomocnikami serwuje niesamowite drinki. Za konsoletą Asmodeusz Mike G. wprowadzi Was w piekielny nastrój.

Wstęp niestraszne 10 zł !

-------------------------------------------------
Miasto Aniołów
Gdańsk-Centrum, ul. Chmielna 26

-------------------------------------------------

Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone