: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
16-10-2013 | Kabaret Ewan - jesienny powrót Chrisa & Elvisa !

UWAGA !!! Niektóre zdjęcia zawierają treści erotyczne, dlatego prosimy osoby poniżej 18 roku życia o opuszczenie tej fotorelacji !!!

W ostatni sobotni wieczór na muzycznej scenie Kabaretu Ewan pojawił się dobrze nam już wszystkim znany duet Chris & Elvis. Zespół złożony jest z muzyków scen trójmiejskich i specjalizuje się w anglojęzycznych standardach muzyki rock-n-rollowej minionego czterdziestolecia.

Tradycyjnie mogliśmy posłuchać fantastycznych coverów piosenek takich wykonawców jak: E.Presley, Ch. Berry, CCR, B. Adams, B.Idol, INXS, Guns-n-Roses, L.Kravitz, R.Williams oraz innych znanych i lubianych wykonawców.

Po koncercie zespołu miała miejsce burleska w wykonaniu tancerek Kabaretu Ewan.          

Więcej dowiecie się z galerii przygotowanej przez nasz nocny PhotoRadar ! Poniżej prezentujemy Wam także video z jednego z występów pięknej i zmysłowej Nadii:A także zapowiedź najbliższej sobotniej imprezy:Życzymy Wam miłego odbioru ! :)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kabaret Ewan to bez wątpienia najlepiej przygotowany lokal pod względem organizacji wspomnianych wieczorów panieńskich i kawalerskich. Specjalnie zaaranżowane na tę okazję bogate programy taneczne na długo zapadają w pamięci Pana Młodego i Panny Młodej, jak też zaproszonych na tę okazję przyjaciół :) Całość ukoronowana zostaje specjalnymi certyfikatami, będącymi dowodem na uczestnictwo w ostatniej legalnej imprezie.

Ale to jeszcze nie wszystko ! Wbrew pozorom oferta skierowana do Pań jest bardzo bogata -

Chcecie czuć się zmysłowo i kobieco ?
Chcecie czuć się pożądane ?


Niezależnie czy ma być to jedynie zabawa z koleżankami, czy chcecie nauczyć się tańczyć dla siebie, czy dla niego.... to skuteczna droga do osiągnięcia dobrego samopoczucia i walki z kompleksami. Dzięki tej formie aktywności poczujecie się seksownie! Nauka tańca erotycznego prowadzona jest przez najseksowniejsze i najlepsze tancerki klubu Kabaret. Podczas lekcji trwającej ok. godziny dowiecie się jak najlepiej pokazać swoje mocne strony, eksponować własny seksapil i wydobyć erotyzm.

Nauka tańca zwieńczona jest specjalnym zaświadczeniem będącym dowodem ukończenia przyspieszonego kursu, wystawionym przez Komisję ds. Dobrego Pożycia.

Więcej informacji uzyskacie pod numerem telefonu:

602 329 442

A więc Kochani - jeśli szukacie najlepszego miejsca na swoje panieńskie bądź kawalerskie - Kabaret Ewan z pewnością spełni Wasze oczekiwania !

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                          IMPREZA 19-GO PAŹDZIERNIKA (SOBOTA)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy na szaloną imprezę tematyczną pt. Norweska Noc. Kabaret Ewan znany jest m.in. z organizacji niezapomnianych wieczorów kawalerskich, na które przyjeżdżają imprezowicze z całej Polski i Europy - ten najbliższy wieczór jest właśnie dla nich !

Z tej okazji tancerki Kabaretu Ewan przygotowały specjalne programy taneczne do norweskich przebojów.

Norweska Noc
19.10.2013 (Sobota)
start o godz. 22:00

Kabaret Ewan
Gdańsk ul. Tkacka 27/28
wstęp: 20 zł

----------------------------------------------------
Kabaret Ewan
Gdańsk-Centrum, ul. Tkacka 27/28

----------------------------------------------------

PhotoRadar & Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone