: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
11-10-2013 | Miasto Aniołów i elektryzująco piękna Alexa !

Zgodnie z zapowiedzią w pierwszą sobotę października na muzycznej scenie klubu Miasta Aniołów pojawiła się piękna skrzypaczka Alexa, która w asyście rezydenta DJ Mike G. rozgrzewała dance floor do czerwoności :)

Cała noc minęła w klimacie funk, rnb i latino house i oczywiście największych i najbardziej znanych hitów dyskotekowych.

Przed nami kolejna sobota i kolejna GRUBA IMPREZA ! Już jutro tj. 12-go Października zapraszamy na DJ Battle round II Style Attack ! Będzie to druga w historii bitwa DJ-i, tym razem - walka na style. DJ Kilan zaprezentuje Deep House, DJ Fleury znany w kręgu studyjnym z Mashupów oraz nasz Rezydent DJ Mike G., który zagra "klasykę" Miasta Aniołów + RnB/Dancehall.

To Wy wybierzecie najlepszy styl i najlepszego Waszym zdaniem DJ-a. Jednemu z naszych Gości przyznamy atrakcyjna nagrodę. Walczących DJ-i wspomagać będzie perkusja (drums) on live ze świetnym Lick MyStick. Żeby jeszcze nie zabrakło emocji w czasie imprezy odpalimy dwie bazooki CO2.

Tego wydarzenia nie możecie przegapić - to najlepsza impreza w Trójmieście ! Nie spóźnijcie się, start o godz. 21:00 ! Acha, prawie byśmy zapomnieli - po tym wydarzeniu powstanie video-klip z najlepszymi momentami z imprezy! :)

Zdjęcia do poniższej fotogalerii wykonał Paweł Korytnicki.

-------------------------------------------------
Miasto Aniołów
Gdańsk-Centrum, ul. Chmielna 26

-------------------------------------------------

Paweł Korytnicki & Grey
komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone